همه محصولات
-
اندریس آنتونیوعرضه کننده محصولي که به شدت توصيه ميشه خيلي پاسخگوست -
دیویدمحصولي کامل و خدمات با کيفيت بالا، از تيم SUNPOK تشکر مي کنم. -
ماریو هاررسیستم هیبریدی شگفت انگیز. کار می کند به خوبی. متشکرم باران، حمایت شما بیش از 100٪ است. من فقط از Sunpok خرید دیگر. 5 ستاره رتبه بندی PLUS! -
استنلی اوکاوهاسونپاک بهترين بازاريابي هست که تا حالا ديدم خيلي مودب و هميشه آماده کمک کردن -
داین توماسخیلی مفید و حمایتی. اولین انتخاب من برای هر محصول مرتبط -
جیمز لامپرایتخدمات برتر، کمپانی برتر!
کلید واژه ها [ wind solar hybrid power system ] همخوانی داشتن 897 محصولات.
سبد گلف Rv Sunpok Solar lifepo4 12v 50ah 100ah 120ah 150ah 200ah 300ah 400ah
| نام تجاری: | سانپوک |
|---|---|
| نوع باتری: | ژل مهر و موم شده عمیق چرخه |
| کاربرد: | سیستم خورشیدی، یو پی اس، سیستم هشدار، تجهیزات پزشکی، روشنایی اضطراری |
باتری لیتیوم سیستم خورشیدی 5kwh 10kwh 48v 51.2v 100ah 200ah باتری ذخیره انرژی خانگی
| نوع: | Lifepo4 فسفات آهن لیتیوم |
|---|---|
| درخواست: | ذخیره انرژی خورشیدی |
| تضمین: | 5 سال / 10 سال |
باتری لیتیوم یون 48v 300ah 400ah بسته برای سیستم ذخیره انرژی خورشیدی
| نوع باتری: | باتری لیتیوم یونی |
|---|---|
| درخواست: | باتری ذخیره انرژی |
| ولتاژ اسمی: | 48 ولت / 52 ولت |
دیواری 10kwh خانه باتری لیتیوم باتری خورشیدی دیوار 48V 51.2V 200Ah 10kw LiFePO4 10kwh 20kwh باتری دیواری
| ظرفیت: | 200Ah |
|---|---|
| طول عمر (25 درجه سانتیگراد): | 20 سال |
| دمای ذخیره سازی: | رطوبت نسبی 0°C تا 45°C |
باتری خانگی Powerwall Lifepo4 ذخیره انرژی خورشیدی 48 ولت 200 آمپر ساعت 10 کیلووات ساعت باتری لیتیوم یونی با WIFI
| ظرفیت: | 200Ah |
|---|---|
| طول عمر (25 درجه سانتیگراد): | 20 سال |
| دمای ذخیره سازی: | رطوبت نسبی 0°C تا 45°C |
باتری ذخیره سازی انرژی خورشیدی Powerwall 200Ah 48V 51.2V 10Kwh Lifepo4 باتری لیتیومی دیواری برای خانه
| ظرفیت: | 200Ah |
|---|---|
| طول عمر (25 درجه سانتیگراد): | 20 سال |
| دمای ذخیره سازی: | رطوبت نسبی 0°C تا 45°C |
باتری Sunpok 51.2V 200Ah LiFePO4 10.24kWh Solar Powerwall
| ظرفیت: | 200Ah |
|---|---|
| طول عمر (25 درجه سانتیگراد): | 20 سال |
| دمای ذخیره سازی: | رطوبت نسبی 0°C تا 45°C |
باتری دیواری انرژی خورشیدی 48 ولت 100 آمپر ساعت 200 آمپر ساعت 300 آمپر ساعت ذخیره سازی انرژی خانگی Lifepo4 باتری لیتیومی 15 کیلووات ساعت 10 کیلووات ساعت
| ظرفیت: | 200 |
|---|---|
| طول عمر (25 درجه سانتیگراد): | 20 سال |
| دمای ذخیره سازی: | رطوبت نسبی 0°C تا 45°C |
باتری لیتیومی ذخیره سازی خورشیدی Powerwall Power Wall 10 کیلووات ساعتی 200 آمپر ساعتی 48 ولت، باتری های لیتیوم یونی
| Capacity: | 200Ah |
|---|---|
| Life time(25°C): | 20 Years |
| Storage temperature: | 0°C To 45°C @60+/-25% Relative Humidity |
باتری لیتیوم یونی 48 ولتی دیپ سیکل سیستم باتری ذخیره سازی خانگی IP21
| تایپ کنید: | باتری LifePo4 |
|---|---|
| کاربرد: | سیستم ذخیره انرژی |
| ضمانتنامه: | 10 سال |

