همه محصولات
-
اندریس آنتونیوعرضه کننده محصولي که به شدت توصيه ميشه خيلي پاسخگوست -
دیویدمحصولي کامل و خدمات با کيفيت بالا، از تيم SUNPOK تشکر مي کنم. -
ماریو هاررسیستم هیبریدی شگفت انگیز. کار می کند به خوبی. متشکرم باران، حمایت شما بیش از 100٪ است. من فقط از Sunpok خرید دیگر. 5 ستاره رتبه بندی PLUS! -
استنلی اوکاوهاسونپاک بهترين بازاريابي هست که تا حالا ديدم خيلي مودب و هميشه آماده کمک کردن -
داین توماسخیلی مفید و حمایتی. اولین انتخاب من برای هر محصول مرتبط -
جیمز لامپرایتخدمات برتر، کمپانی برتر!
کلید واژه ها [ wind solar hybrid power system ] همخوانی داشتن 897 محصولات.
10KW قدرت دیوار نصب 48v 200ah باتری پنل خورشیدی Lifepo4 لیتیوم یون فوسفات باتری بسته با BMS 51.2V 48V 200ah
| ظرفیت: | 200Ah |
|---|---|
| طول عمر (25 درجه سانتیگراد): | 20 سال |
| دمای ذخیره سازی: | رطوبت نسبی 0°C تا 45°C |
باتری لیتیومی خورشیدی 48 ولت 200 آمپر ساعتی دیواری 10 کیلووات ساعت Lifepo4 باتری ذخیره انرژی
| ظرفیت: | 200Ah |
|---|---|
| طول عمر (25 درجه سانتیگراد): | 20 سال |
| دمای ذخیره سازی: | رطوبت نسبی 0°C تا 45°C |
باتری لیتیوم فسفات آهن 51.2 ولت 200 آمپر ساعت Lifepo4 عمده فروشی 48 ولت 10 کیلووات ساعت باتری خانگی دیوار انرژی نو
| Capacity: | 200Ah |
|---|---|
| Life time(25°C): | 20 Years |
| Storage temperature: | 0°C To 45°C @60+/-25% Relative Humidity |
باتری ذخیره سازی انرژی خانگی 10 کیلووات ساعتی لیتیوم یون LiFePO4 با قابلیت نصب روی دیوار، 200 آمپر ساعت، 51.2 ولت، 48 ولت، سیستم انرژی خورشیدی
| Capacity: | 200Ah |
|---|---|
| Life time(25°C): | 20 Years |
| Storage temperature: | 0°C To 45°C @60+/-25% Relative Humidity |
سیستم های ذخیره سازی برق خانگی سفید 48 ولت 100 آمپر 200 آمپر 5kwh 10kwh 20kwh بانک باتری لی یون
| نوع: | باتری لیتیومی ذخیره انرژی |
|---|---|
| درخواست: | ذخیره انرژی خورشیدی، UPS و غیره |
| ضمانت: | 5 سال / 12 سال |
توليد کننده 48v 300ah 400ah باتري سونيوم آيون لايفپو4 براي خانه سيستم خورشيد
| دمای کار: | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| نام محصول: | باتری ذخیره انرژی پاوروال |
| کاربرد: | ذخیره و تامین برق |
51.2V Battery Powerwall 10kwh Wall Power Supply Sodium Ion Battery 48V Pack 10 kw Sodium Ion Battery 48V
| دمای عملیاتی: | -20 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| محل منبع: | گوانگدونگ ، چین |
| نام محصول: | باتری ذخیره انرژی پاوروال |
کیت سیستم خورشیدی ژنراتور خورشیدی 200Ah 48V خاموش MPPT
| نام محصول: | همه در یک ESS |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | 100 هجری قمری |
| عمر چرخه باتری: | بیش از 6000 چرخه |
راک ماونت Lifepo4 باتری لیتیوم یون فسفات 48v 100ah 300ah باتری های خورشیدی
| نوع: | LIFEPO4 |
|---|---|
| درخواست: | ذخیره انرژی |
| تضمین: | 5 سال |
سیستم انرژی خورشیدی اینورتر هیبریدی All In One On Grid Kit 5KW 10KW 15KW سیستم انرژی پنل خورشیدی برای خانه
| نام محصول: | سیستم ذخیره انرژی همه در یک |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | 100 هجری قمری |
| عمر چرخه باتری: | بیش از 6000 چرخه |

