همه محصولات
-
اندریس آنتونیوعرضه کننده محصولي که به شدت توصيه ميشه خيلي پاسخگوست -
دیویدمحصولي کامل و خدمات با کيفيت بالا، از تيم SUNPOK تشکر مي کنم. -
ماریو هاررسیستم هیبریدی شگفت انگیز. کار می کند به خوبی. متشکرم باران، حمایت شما بیش از 100٪ است. من فقط از Sunpok خرید دیگر. 5 ستاره رتبه بندی PLUS! -
استنلی اوکاوهاسونپاک بهترين بازاريابي هست که تا حالا ديدم خيلي مودب و هميشه آماده کمک کردن -
داین توماسخیلی مفید و حمایتی. اولین انتخاب من برای هر محصول مرتبط -
جیمز لامپرایتخدمات برتر، کمپانی برتر!
کلید واژه ها [ wind solar hybrid power system ] همخوانی داشتن 897 محصولات.
Powerwall 200AH 48v 200ah 10KW باتری لیتیومی خانگی باتری خورشیدی 10kwh بسته باتری برای خانه
| ظرفیت: | 200Ah |
|---|---|
| طول عمر (25 درجه سانتیگراد): | 20 سال |
| دمای ذخیره سازی: | رطوبت نسبی 0°C تا 45°C |
10kwh خانه ذخیره انرژی 48v 200Ah باتری لیتیوم یون خورشیدی Lifepo4 باتری پیک
| ظرفیت: | 200Ah |
|---|---|
| طول عمر (25 درجه سانتیگراد): | 20 سال |
| دمای ذخیره سازی: | رطوبت نسبی 0°C تا 45°C |
51.2V 200Ah سیستم ذخیره انرژی خورشیدی 10Kwh Solar Powerwall 48V 200Ah LiFePO4 باتری لیتیوم خورشیدی
| ظرفیت: | 200Ah |
|---|---|
| طول عمر (25 درجه سانتیگراد): | 20 سال |
| دمای ذخیره سازی: | رطوبت نسبی 0°C تا 45°C |
باتری لیتیومی 48 ولتی Lifepo4 200Ah 10kWh باتری لیتیوم یونی خورشیدی ذخیره سازی خانگی
| Capacity: | 200Ah |
|---|---|
| Life time(25°C): | 20 Years |
| Storage temperature: | 0°C To 45°C @60+/-25% Relative Humidity |
باتری دیواری Lifepo4 با انرژی جدید 10 کیلووات ساعت، Lifepo4 48 ولت 200 آمپر ساعت، باتری خانگی برای سیستم انرژی خورشیدی، ذخیره سازی انرژی خانگی
| Capacity: | 200Ah |
|---|---|
| Life time(25°C): | 20 Years |
| Storage temperature: | 0°C To 45°C @60+/-25% Relative Humidity |
51.2V 48V 200ah دیوار سیستم خورشیدی Lifepo4 انرژی Powerwall 10Kwh باتری های لیتیوم De Solar System باتری ذخیره سازی خانگی
| Capacity: | 200Ah |
|---|---|
| Life time(25°C): | 20 Years |
| Storage temperature: | 0°C To 45°C @60+/-25% Relative Humidity |
باتریهای Powerwall 48 ولت 10 کیلووات ساعتی 51.2 ولت 200 آمپر ساعتی ذخیره انرژی خورشیدی خانگی باتری یون سدیم
| دمای عملیاتی: | -20 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| محل منبع: | گوانگدونگ ، چین |
| نام محصول: | باتری ذخیره انرژی پاوروال |
48V 51.2V 200Ah 10kWh LiFePO4 Home Power Supply Battery Pack Home Energy Storage Lithium Ion Pack
| ظرفیت: | 200 |
|---|---|
| زمان زندگی (25 درجه سانتیگراد): | 20 سال |
| دمای ذخیره سازی: | 0 درجه سانتیگراد تا 45 درجه سانتیگراد @60 +/- 25 ٪ رطوبت نسبی |
10KWH لیتیوم قدرت دیوار 48V 200AH باتری قدرت دیوار تسلا برای سیستم ذخیره سازی خورشیدی
| دمای عملیات: | -20°C تا 60°C @60+/-25% رطوبت نسبی |
|---|---|
| ابعاد (L×W×H): | 727*550*160 میلی متر |
| نوع باتری: | یون لیتیوم |
51.2V 10Kwh 200ah دیوار سیستم خورشیدی انرژی سدیم Powerwall 10kwh باتری یون سدیم سیستم خورشیدی باتری ذخیره سازی خانه
| دمای کار: | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| محل منبع: | گوانگدونگ، چین |
| نام محصول: | باتری ذخیره انرژی پاوروال |

