همه محصولات
-
اندریس آنتونیوعرضه کننده محصولي که به شدت توصيه ميشه خيلي پاسخگوست -
دیویدمحصولي کامل و خدمات با کيفيت بالا، از تيم SUNPOK تشکر مي کنم. -
ماریو هاررسیستم هیبریدی شگفت انگیز. کار می کند به خوبی. متشکرم باران، حمایت شما بیش از 100٪ است. من فقط از Sunpok خرید دیگر. 5 ستاره رتبه بندی PLUS! -
استنلی اوکاوهاسونپاک بهترين بازاريابي هست که تا حالا ديدم خيلي مودب و هميشه آماده کمک کردن -
داین توماسخیلی مفید و حمایتی. اولین انتخاب من برای هر محصول مرتبط -
جیمز لامپرایتخدمات برتر، کمپانی برتر!
کلید واژه ها [ all in one solar power system ] همخوانی داشتن 1311 محصولات.
باتریهای لیتیوم یون اصلی Lf280k برای باتری ذخیرهسازی انرژی 12 ولت 48 ولت 3.2 ولت 280 ساعت
| تایپ کنید: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| نوع باتری: | لیتیوم یون |
| ضمانتنامه: | 5 سال |
Sunpok All-In-One Battery 5kva 6kva 8kva 10kva for Home All in One Stacked ESS System
| نام محصول: | همه در یک ESS |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | 100 هجری قمری |
| عمر چرخه باتری: | بیش از 6000 چرخه |
Sunpok All-In-One ESS - تجربه عملیاتی اقتصادی، ایمن و راحت
| نام محصول: | همه در یک ESS |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | 48V 100Ah 200Ah |
| عمر چرخه باتری: | 6000 چرخه |
Sunpok All-In-One ESS: سیستم ذخیره انرژی ایمن، قابل اعتماد و بی صدا lifepo4 ESS
| نام محصول: | همه در یک ESS |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | 48V 100Ah 200Ah |
| عمر چرخه باتری: | 6000 چرخه |
6000 چرخه همه در یک سیستم SP-AIO 230V 48V 5Kw - باتری 5 تا 20KWh
| نام محصول: | همه در یک ESS |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| عمر چرخه باتری: | 6000 چرخه |
48 ولت 400 آمپر ساعت 100 آمپر ساعت همه در یک سیستم ذخیره انرژی ESS باتری 20 کیلووات ساعتی Lifepo4
| نام محصول: | همه در یک ESS |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | 20 کیلووات ساعت |
| عمر چرخه باتری: | 6000 چرخه |
نمایشگر LED All In One ESS 48V 100Ah 200Ah Lifepo4 سیستم یکپارچه ذخیره انرژی خانگی با باتری لیتیوم یونی
| نام محصول: | همه در یک ESS |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | 20 کیلووات ساعت |
| عمر چرخه باتری: | 6000 چرخه |
6000 چرخه All In One ESS 48V 51.2V 100AH 200h باتری ذخیره انرژی و اینورتر
| نام محصول: | همه در یک ESS |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| عمر چرخه باتری: | 6000 چرخه |
SP-48100-BG-NA باتری یون سدیم ROHS با طول عمر 20 ساله
| دوام: | بالا |
|---|---|
| BMS: | ساخته شده است |
| زمان شارژ مجدد: | 2 ساعت |
بسته باتری لیتیوم یون 12 ولت 48 ولت 100ah 200ah باتری لیتیوم یون مسکن
| دمای عملیات: | -20°C تا 60°C @60+/-25% رطوبت نسبی |
|---|---|
| ابعاد (L×W×H): | 727*550*160 میلی متر |
| نوع باتری: | لیتیوم یون |

