همه محصولات
-
اندریس آنتونیوعرضه کننده محصولي که به شدت توصيه ميشه خيلي پاسخگوست -
دیویدمحصولي کامل و خدمات با کيفيت بالا، از تيم SUNPOK تشکر مي کنم. -
ماریو هاررسیستم هیبریدی شگفت انگیز. کار می کند به خوبی. متشکرم باران، حمایت شما بیش از 100٪ است. من فقط از Sunpok خرید دیگر. 5 ستاره رتبه بندی PLUS! -
استنلی اوکاوهاسونپاک بهترين بازاريابي هست که تا حالا ديدم خيلي مودب و هميشه آماده کمک کردن -
داین توماسخیلی مفید و حمایتی. اولین انتخاب من برای هر محصول مرتبط -
جیمز لامپرایتخدمات برتر، کمپانی برتر!
کلید واژه ها [ all in one solar power system ] همخوانی داشتن 1311 محصولات.
48 ولت 5 کیلووات ساعت 10 کیلووات ساعت باتری خانگی سیستم پشتیبان گیری باتری لیتیوم یون مسکونی
| تایپ کنید: | لیتیوم فسفات آهن |
|---|---|
| کاربرد: | سیستم ذخیره انرژی |
| ضمانتنامه: | 5 سال / 10 سال |
باتری لیتیوم یون فسفات باتری لیتیوم یونی 48 ولت 20 ساعت 30 آمپر ساعت
| تایپ کنید: | لیتیوم یون |
|---|---|
| کاربرد: | ذخیره سازی انرژی در خانه |
| ضمانتنامه: | 5 سال |
Sunpok Hybridpower 20kW Hybrid Wechselrichter mit 18,4kWh Solarspeicher-Set
| نام محصول: | همه در یک ESS |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| عمر چرخه باتری: | 6000 چرخه |
قیمت بسته باتری 48 ولت 48 ولت 50 آمپر ساعت 100 آمپر لیتیوم یونی
| تایپ کنید: | لیتیوم یون |
|---|---|
| کاربرد: | ذخیره سازی انرژی در خانه |
| ضمانتنامه: | 5 سال |
باتری لیتیوم یون سازگار با محیط زیست برای چرخه 44-56Vdc ولتاژ کار
| طول عمر (25 درجه سانتیگراد): | 20 سال |
|---|---|
| وزن: | 88 کیلوگرم |
| ظرفیت: | 200Ah |
باتری لیتیوم یون با عملکرد بالا با 20 سال عمر و حداکثر ولتاژ شارژ 58.4Vdc
| ظرفیت: | 200Ah |
|---|---|
| وزن: | 88 کیلوگرم |
| طول عمر (25 درجه سانتیگراد): | 20 سال |
باتری لیتیومی ذخیره انرژی 7.68 کیلووات ساعت 5.12 کیلووات ساعت IP21
| تایپ کنید: | LiFePo4 |
|---|---|
| اندازه: | L600*W400*H160mm |
| کاربرد: | ذخیره انرژی |
PERC Half Cell Bifacial Mono PV Panels 500W Monocrystalline PV Module
| تایپ کنید: | PERC، نیم سلولی، تمام سیاه |
|---|---|
| سلول خورشیدی: | 144 سلول |
| جعبه اتصال: | دارای رتبه IP67 |
تمام در یک ESS باتری انعطاف پذیر طراحی ماژولار کنترل از راه دور بدون پیچ و تاب
| نام محصول: | همه در یک ESS |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | 48V 100Ah 200Ah |
| عمر چرخه باتری: | 6000 چرخه |
Sunpok All-in-One ES Storage Battery: آینده ذخیره انرژی قابلیت اطمینان و عملکرد بی نظیر
| نام محصول: | همه در یک ESS |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| عمر چرخه باتری: | 6000 چرخه |

