همه محصولات
-
اندریس آنتونیوعرضه کننده محصولي که به شدت توصيه ميشه خيلي پاسخگوست -
دیویدمحصولي کامل و خدمات با کيفيت بالا، از تيم SUNPOK تشکر مي کنم. -
ماریو هاررسیستم هیبریدی شگفت انگیز. کار می کند به خوبی. متشکرم باران، حمایت شما بیش از 100٪ است. من فقط از Sunpok خرید دیگر. 5 ستاره رتبه بندی PLUS! -
استنلی اوکاوهاسونپاک بهترين بازاريابي هست که تا حالا ديدم خيلي مودب و هميشه آماده کمک کردن -
داین توماسخیلی مفید و حمایتی. اولین انتخاب من برای هر محصول مرتبط -
جیمز لامپرایتخدمات برتر، کمپانی برتر!
کلید واژه ها [ all in one solar power system ] همخوانی داشتن 1311 محصولات.
باتری لیتیوم یون تجاری 110v 220v 10kwh 20kwh 30kwh باتری لیتیوم یون ولتاژ بالا
| دمای عملیات: | -20°C تا 60°C @60+/-25% رطوبت نسبی |
|---|---|
| ابعاد (L×W×H): | 727*550*160 میلی متر |
| نوع باتری: | لیتیوم یون |
باتری های لیتیوم یون با بی ام اس 48 ولت 200ah 10kwh Lifepo4 باتری ذخیره انرژی Powerwall
| نوع باتری: | باتری لیتیوم یونی |
|---|---|
| درخواست: | باتری ذخیره انرژی |
| ولتاژ اسمی: | 48 ولت / 52 ولت |
خانه ذخیره انرژی باتری های لیتیوم یون 48V 200ah 280ah باتری قابل شارژ مجدد Lifepo4 Cell
| نوع باتری: | باتری لیتیوم یونی |
|---|---|
| درخواست: | باتری ذخیره انرژی |
| ولتاژ اسمی: | 48 ولت / 52 ولت |
باتری ذخیره انرژی هوشمند و بلوتوث 6500+ چرخه عمیق 51.2v 200ah
| ظرفیت: | 200Ah |
|---|---|
| وزن: | 88 کیلوگرم |
| نوع: | شکاف |
سیستم ذخیره انرژی یکپارچه 5Kw 5Kw All In One ESS 51.2V 200Ah
| نام محصول: | همه در یک ESS |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | 48V 100Ah 200Ah |
| عمر چرخه باتری: | 6000 چرخه |
باتری اینورتر 6000 سیکل 10.24 کیلووات ساعت All In One ESS 48V Lifepo4
| نام محصول: | همه در یک ESS |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | 48V 100Ah 200Ah |
| عمر چرخه باتری: | 6000 چرخه |
باتری لیتیومی All In One سیستم ذخیره انرژی خانگی ESS 100Ah 200Ah
| نام محصول: | همه در یک ESS |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | 100 ه 200 ه |
| عمر چرخه باتری: | 6000 چرخه |
باتری لیتیومی دیواری 10 کیلووات ساعت باتری Lifepo4
| تایپ کنید: | LiFePo4 |
|---|---|
| کاربرد: | باتری لیتیومی برای سیستم PV |
| ضمانتنامه: | 5 سال / 10 سال |
باتری لیتیوم فسفات با ظرفیت 2 کیلووات ساعت 5 کیلووات ساعت 48 ولت 200 ساعت باتری یون لیتیوم Lifepo4
| تایپ کنید: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| نوع باتری: | لیتیوم یون |
| ضمانتنامه: | 5 سال |
UN38.3 باتری لیتیوم یونی 48 ولتی 100 ساعتی 200 ساعتی سیستم ذخیره انرژی باتری ولتاژ بالا
| تایپ کنید: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| نوع باتری: | لیتیوم یون |
| ضمانتنامه: | 5 سال |

