همه محصولات
-
اندریس آنتونیوعرضه کننده محصولي که به شدت توصيه ميشه خيلي پاسخگوست -
دیویدمحصولي کامل و خدمات با کيفيت بالا، از تيم SUNPOK تشکر مي کنم. -
ماریو هاررسیستم هیبریدی شگفت انگیز. کار می کند به خوبی. متشکرم باران، حمایت شما بیش از 100٪ است. من فقط از Sunpok خرید دیگر. 5 ستاره رتبه بندی PLUS! -
استنلی اوکاوهاسونپاک بهترين بازاريابي هست که تا حالا ديدم خيلي مودب و هميشه آماده کمک کردن -
داین توماسخیلی مفید و حمایتی. اولین انتخاب من برای هر محصول مرتبط -
جیمز لامپرایتخدمات برتر، کمپانی برتر!
کلید واژه ها [ wind solar hybrid power system ] همخوانی داشتن 897 محصولات.
دوام باتری ژل چرخه عمیق سانپوک 12 ولت باتری های اسید سرب ژل چرخه عمیق خورشیدی 12 ولت 200 ساعت 250 ساعت
| نام تجاری: | سانپوک |
|---|---|
| نوع باتری: | ژل مهر و موم شده عمیق چرخه |
| کاربرد: | سیستم خورشیدی، یو پی اس، سیستم هشدار، تجهیزات پزشکی، روشنایی اضطراری |
سیستم BMS کارآمد 48 ولت باتری لیتیوم یونی 100 ساعت 200 ساعت 3 کیلووات ساعت 5 کیلووات ساعت 15 کیلووات ساعت
| تایپ کنید: | لیتیوم یون |
|---|---|
| کاربرد: | ذخیره انرژی خورشیدی |
| چرخه عمر: | بیش از 6000 بار |
باتری های لیتیوم خورشیدی 20 kw 48v 300ah 400ah باتری های ذخیره انرژی خانگی باتری های جمع آوری
| نوع باتری: | باتری لیتیوم یونی |
|---|---|
| درخواست: | باتری ذخیره انرژی |
| ولتاژ اسمی: | 48 ولت / 52 ولت |
10Kwh 48V 200Ah 51.2V Lifepo4 باتری 100Ah 48V باتری لیتیوم لیتیوم یون 48V 200Ah باتری سیستم ذخیره انرژی خانگی
| ظرفیت: | 200Ah |
|---|---|
| طول عمر (25 درجه سانتیگراد): | 20 سال |
| دمای ذخیره سازی: | رطوبت نسبی 0°C تا 45°C |
برق خانگی 48 ولت 200 آمپر باتری لیتیوم یون 10Kwh باتری های LiFePo4 باتری های هوشمند BMS سیستم خورشیدی 51.2 ولت 100 آمپر باتری ذخیره انرژی
| ظرفیت: | 200Ah |
|---|---|
| طول عمر (25 درجه سانتیگراد): | 20 سال |
| دمای ذخیره سازی: | رطوبت نسبی 0°C تا 45°C |
باتری 48V 51.2V 100Ah ذخیره سازی انرژی خورشیدی لیتیوم یون lifepo4
| تایپ کنید: | لیتیوم فسفات آهن |
|---|---|
| کاربرد: | منظومه شمسی |
| ضمانتنامه: | 5 سال / 10 سال |
سانپوک ایمنی بالا همه کاره و سیستم اینورتر 10 کیلووات ساعت 20 کیلووات ساعت 50 کیلووات ساعت
| نام محصول: | همه در یک ESS |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | 100 هجری قمری |
| عمر چرخه باتری: | بیش از 6000 چرخه |
باتری دیواری خورشیدی لیتیوم 48v 200ah 300ah 400ah باتری سیستم
| دمای عملیات: | -20°C تا 60°C @60+/-25% رطوبت نسبی |
|---|---|
| ابعاد (L×W×H): | 727*550*160 میلی متر |
| نوع باتری: | یون لیتیوم |
خانه 10Kwh 5Kwh باتری لیتیوم یون Lifepo4 48v 200ah باتری ذخیره سازی خورشیدی
| Capacity: | 200Ah |
|---|---|
| Life time(25°C): | 20 Years |
| Storage temperature: | 0°C To 45°C @60+/-25% Relative Humidity |
خرید باتری های خورشیدی لیتیوم 5Kw 48V 100 Ah 5Kwh 48V 100Ah باتری لیتیوم 48V 200Ah 10Kwh Lifepo4
| ظرفیت: | 200Ah |
|---|---|
| طول عمر (25 درجه سانتیگراد): | 20 سال |
| دمای ذخیره سازی: | رطوبت نسبی 0°C تا 45°C |

