همه محصولات
-
اندریس آنتونیوعرضه کننده محصولي که به شدت توصيه ميشه خيلي پاسخگوست -
دیویدمحصولي کامل و خدمات با کيفيت بالا، از تيم SUNPOK تشکر مي کنم. -
ماریو هاررسیستم هیبریدی شگفت انگیز. کار می کند به خوبی. متشکرم باران، حمایت شما بیش از 100٪ است. من فقط از Sunpok خرید دیگر. 5 ستاره رتبه بندی PLUS! -
استنلی اوکاوهاسونپاک بهترين بازاريابي هست که تا حالا ديدم خيلي مودب و هميشه آماده کمک کردن -
داین توماسخیلی مفید و حمایتی. اولین انتخاب من برای هر محصول مرتبط -
جیمز لامپرایتخدمات برتر، کمپانی برتر!
کلید واژه ها [ wind solar hybrid power system ] همخوانی داشتن 897 محصولات.
Sunpok All In One ESS داخلی 48 ولت Lifepo4 و اینورتر خورشیدی
| نام محصول: | همه در یک ESS |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | 48V 100Ah 200Ah |
| عمر چرخه باتری: | 6000 چرخه |
باتری 48 ولت قابل شارژ 48 ولت آهن فسفات آهنی RS485 ارتباطی
| تایپ کنید: | باتری LiFePO4 |
|---|---|
| کاربرد: | باتری یکپارچه ذخیره سازی انرژی |
| ضمانتنامه: | 10 سال |
سانپوک LiFePo4 قابل حمل بسته باتری چرخه عمیق ایستگاه برق 12 ولت 24 ولت 100 ساعت
| نوع باتری: | LiFePo4 |
|---|---|
| ولتاژ محاسبه شده: | 25.6 ولت |
| ظرفیت باتری: | 100Ah 150Ah 200Ah |
سیستم ذخیره سازی باتری LiFePO4 لیتیوم یون همه در یک سیستم انرژی خورشیدی 5 کیلو وات 10 کیلووات ساعت
| نام محصول: | همه در یک ESS |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | 20 کیلووات ساعت |
| عمر چرخه باتری: | 6000 چرخه |
سیستم باتری خورشیدی OEM All In One ESS 5kW 10kWh LiFePO4 Power Solar Battery Storage System
| نام محصول: | همه در یک ESS |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| عمر چرخه باتری: | 6000 چرخه |
نمایشگر LCD All In One سیستم باتری خورشیدی ESS 5kW 10.24kWh LiFePO4 Power Solar Battery Storage System
| نام محصول: | همه در یک ESS |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| عمر چرخه باتری: | 6000 چرخه |
سیستم ذخیره انرژی یکپارچه 5Kw 5Kw All In One ESS 51.2V 200Ah
| نام محصول: | همه در یک ESS |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | 48V 100Ah 200Ah |
| عمر چرخه باتری: | 6000 چرخه |
6000 چرخه همه در یک سیستم SP-AIO 230V 48V 5Kw - باتری 5 تا 20KWh
| نام محصول: | همه در یک ESS |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| عمر چرخه باتری: | 6000 چرخه |
باتری خورشیدی خانه ذخیره انرژی 20kWh باتری های لیتیوم یون
| دمای عملیات: | -20°C تا 60°C @60+/-25% رطوبت نسبی |
|---|---|
| ابعاد (L×W×H): | 727*550*160 میلی متر |
| نوع باتری: | یون لیتیوم |
چرخه عمیق LiFePO4 باتری لیتیوم یون خورشیدی 10kwh 48v 200ah سیستم انرژی خورشیدی خانگی
| نوع باتری: | باتری لیتیوم یونی |
|---|---|
| درخواست: | باتری ذخیره انرژی |
| تضمین: | 5 سال |

