همه محصولات
-
اندریس آنتونیوعرضه کننده محصولي که به شدت توصيه ميشه خيلي پاسخگوست -
دیویدمحصولي کامل و خدمات با کيفيت بالا، از تيم SUNPOK تشکر مي کنم. -
ماریو هاررسیستم هیبریدی شگفت انگیز. کار می کند به خوبی. متشکرم باران، حمایت شما بیش از 100٪ است. من فقط از Sunpok خرید دیگر. 5 ستاره رتبه بندی PLUS! -
استنلی اوکاوهاسونپاک بهترين بازاريابي هست که تا حالا ديدم خيلي مودب و هميشه آماده کمک کردن -
داین توماسخیلی مفید و حمایتی. اولین انتخاب من برای هر محصول مرتبط -
جیمز لامپرایتخدمات برتر، کمپانی برتر!
کلید واژه ها [ wind solar hybrid power system ] همخوانی داشتن 897 محصولات.
48 ولت 3 فاز سیستم های ذخیره انرژی خورشیدی باتری لیتیوم یونی 10 کیلووات ساعت 20 کیلووات ساعت
| نام محصول: | همه در یک ESS |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | 48V 100Ah 200Ah |
| عمر چرخه باتری: | 6000 چرخه |
3 فاز سیستم ذخیره انرژی خورشیدی باتری لیتیوم یونی 10 کیلووات ساعت 20 کیلووات ساعت
| نام محصول: | همه در یک ESS |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | 48V 100Ah 200Ah |
| نمایش دادن: | ال سی دی |
سیستم ذخیره انرژی خورشیدی 10 کیلووات 20 کیلووات ساعت All In One 5 سال گارانتی
| نام محصول: | همه در یک ESS |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| عمر چرخه باتری: | 6000 چرخه |
سیستم ذخیره انرژی خورشیدی باتری لیتیومی برای سیستم های خورشیدی خانگی
| تایپ کنید: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| کاربرد: | ذخیره انرژی خورشیدی/ سیستم هیبریدی خورشیدی باد |
| ضمانتنامه: | 5 سال / 10 سال |
مجموعه کامل 5kw 10kw 15kw 20kw 25kw 30kw پنل خورشیدی سیستم خارج از شبکه انرژی خورشیدی سیستم خانه
| نوع: | سیستم انرژی خورشیدی انرژی خانه |
|---|---|
| نوع پنل خورشیدی: | سیلیکون تک کریستالی، سیلیکون پلی کریستال |
| نوع نصب: | نصب روی زمین، نصب پشت بام، نصب در خودرو، نصب BIPV |
باتری لیتیوم یونی 48 ولت 300 آمپر ساعت برای سیستم ذخیره سازی برق خورشیدی
| تایپ کنید: | LiFePo4 |
|---|---|
| کاربرد: | ذخیره انرژی خورشیدی/ سیستم هیبریدی خورشیدی باد |
| ضمانتنامه: | 5 سال / 10 سال |
Intelligent 24v Lifepo4 100ah باتری ذخیره انرژی خانگی سیستم های انرژی خورشیدی
| تایپ کنید: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| کاربرد: | ذخیره انرژی خورشیدی/ سیستم هیبریدی خورشیدی باد |
| ضمانتنامه: | 5 سال / 10 سال |
51.2V 300Ah 15KWh Lifepo4 باتری بسته باتری های لیتیوم 48V 300Ah خانه سیستم ذخیره انرژی خورشیدی
| نوع باتری: | باتری لیتیوم یون، LiFePO4 |
|---|---|
| درخواست: | سیستم های انرژی خورشیدی الکتریکی |
| نوع: | شکاف |
48v 200ah 300ah 400ah کیت باتری خورشیدی 10kwh برای سیستم ذخیره سازی خانه
| نوع باتری: | LifeP04 |
|---|---|
| محدوده توان خروجی: | 5 تا 20 کیلووات ساعت |
| نوع سیستم: | دیوار نصب |
51.2V 300Ah 15KWh بسته باتری LiFePO4 باتری های لیتیوم یون با BMS هوشمند برای سیستم ذخیره انرژی خورشیدی
| Features: | Canbus / RS485 Communication |
|---|---|
| Battery type: | Lithium Ion Battery , LiFePO4 |
| Application: | Electric Solar Energy Power Systems |

