همه محصولات
-
اندریس آنتونیوعرضه کننده محصولي که به شدت توصيه ميشه خيلي پاسخگوست -
دیویدمحصولي کامل و خدمات با کيفيت بالا، از تيم SUNPOK تشکر مي کنم. -
ماریو هاررسیستم هیبریدی شگفت انگیز. کار می کند به خوبی. متشکرم باران، حمایت شما بیش از 100٪ است. من فقط از Sunpok خرید دیگر. 5 ستاره رتبه بندی PLUS! -
استنلی اوکاوهاسونپاک بهترين بازاريابي هست که تا حالا ديدم خيلي مودب و هميشه آماده کمک کردن -
داین توماسخیلی مفید و حمایتی. اولین انتخاب من برای هر محصول مرتبط -
جیمز لامپرایتخدمات برتر، کمپانی برتر!
کلید واژه ها [ mppt all in one ] همخوانی داشتن 248 محصولات.
باطری با ولتاژ بالا 5kwh/10kwh/20kwh Ess نوع تقسیم با سیستم خارج از شبکه
| عمر چرخه (+25℃ 0.2C 100%DOD): | چرخه 6500 |
|---|---|
| پایانه: | دوبل M8 |
| دمای ذخیره سازی: | 0 ℃ ~ 30 ℃ |
EU Stock باتری ذخیره انرژی خورشیدی 48V 5Kwh 100Ah 200Ah باتری لیتیوم یون خانگی
| دمای عملیات: | -20°C تا 60°C @60+/-25% رطوبت نسبی |
|---|---|
| ابعاد (L×W×H): | 727*550*160 میلی متر |
| نوع باتری: | یون لیتیوم |
10KWH لیتیوم قدرت دیوار 48V 200AH باتری قدرت دیوار تسلا برای سیستم ذخیره سازی خورشیدی
| دمای عملیات: | -20°C تا 60°C @60+/-25% رطوبت نسبی |
|---|---|
| ابعاد (L×W×H): | 727*550*160 میلی متر |
| نوع باتری: | یون لیتیوم |
همه در یک اینورتر و باتری لیتیوم 10kW 15kW 20kwh 30kwh همه در یک Ess
| نام محصول: | سیستم ذخیره انرژی خورشیدی 5 کیلوواتی |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | 48V 200Ah / 48V 400Ah / 48V 600Ah / 48V 800Ah |
| عمر چرخه باتری: | 6000 چرخه |
باتری دیواری خورشیدی لیتیوم 48v 200ah 300ah 400ah باتری سیستم
| دمای عملیات: | -20°C تا 60°C @60+/-25% رطوبت نسبی |
|---|---|
| ابعاد (L×W×H): | 727*550*160 میلی متر |
| نوع باتری: | یون لیتیوم |
کیت خورشیدی کامل 20Kw 30Kw 50Kw سیستم خورشیدی خانگی 10Kw سیستم خورشیدی ترکیبی 10000 وات 3 مرحله
| برند: | سانپوک |
|---|---|
| نام: | منظومه شمسی کامل خانگی |
| نوع پنل خورشیدی: | PERC، نیم سلولی، دو صورت، دو شیشه ای، تمام مشکی |
سیستم انرژی خورشیدی خانگی 10kw 15kw 25kw 30kw 50kw سیستم انرژی خورشیدی کامل برای استفاده خانگی سیستم ذخیره انرژی خورشیدی با باتری لیتیوم
| برند: | سانپوک |
|---|---|
| نام: | منظومه شمسی کامل خانگی |
| نوع پنل خورشیدی: | PERC، نیم سلولی، دو صورت، دو شیشه ای، تمام مشکی |
مجموعه کامل خورشیدی 20Kw 30Kw 50Kw سیستم تولید انرژی خورشیدی خانگی 10Kw پنل سیستم خورشیدی ترکیبی 1000w 10000W 3 فاز
| نوع: | کیت منظومه شمسی |
|---|---|
| نوع پنل خورشیدی: | سیلیکون تک کریستالی، سیلیکون پلی کریستال |
| نوع نصب: | نصب روی زمین، نصب پشت بام، نصب در خودرو، نصب BIPV |

