همه محصولات
-
اندریس آنتونیوعرضه کننده محصولي که به شدت توصيه ميشه خيلي پاسخگوست -
دیویدمحصولي کامل و خدمات با کيفيت بالا، از تيم SUNPOK تشکر مي کنم. -
ماریو هاررسیستم هیبریدی شگفت انگیز. کار می کند به خوبی. متشکرم باران، حمایت شما بیش از 100٪ است. من فقط از Sunpok خرید دیگر. 5 ستاره رتبه بندی PLUS! -
استنلی اوکاوهاسونپاک بهترين بازاريابي هست که تا حالا ديدم خيلي مودب و هميشه آماده کمک کردن -
داین توماسخیلی مفید و حمایتی. اولین انتخاب من برای هر محصول مرتبط -
جیمز لامپرایتخدمات برتر، کمپانی برتر!
کلید واژه ها [ home solar energy systems ] همخوانی داشتن 1253 محصولات.
UN38.3 باتری یون سدیم نصب شده بر روی دیوار با ایمنی بالا با طول عمر 20 ساله
| راندمان شارژ/تخلیه: | 98% |
|---|---|
| طول عمر: | 20 سال |
| پارامتر بیشتر: | برای دریافت آموزش و قیمت با فروشنده تماس بگیرید |
چرخه عمیق با طول عمر بیشتر ایمن 24 ولت 48 ولت 100 ساعت گلف باتری لیتیوم یون Lifepo4
| نوع باتری: | LiFePo4 |
|---|---|
| ولتاژ محاسبه شده: | 12.8 ولت / 25.6 ولت |
| ظرفیت باتری: | 50Ah/100Ah/200Ah/300Ah/400Ah |
باتری لیتیومی چرخه عمیق قابل شارژ 12 ولت 24 ولت 200 ساعت 300 ساعت 400 ساعت
| نوع باتری: | LiFePo4 |
|---|---|
| ولتاژ محاسبه شده: | 12.8 ولت / 25.6 ولت |
| ظرفیت باتری: | 50Ah/100Ah/200Ah/300Ah |
پاوربانک های شارژ سریع برای لپ تاپ باتری لیتیوم پلیمری 600 وات 1000 وات
| Model Number: | JHS-500 JHS-1000 |
|---|---|
| Battery Type: | Li-ion battery |
| Input Interface: | usb, DC, AC, TYPE-C |
باتری یون سدیم با ظرفیت بالا در نصب دیواری هوشمند BMS ساخته شده است
| طول عمر: | 20 سال |
|---|---|
| نسبت شارژ: | 1C |
| حفاظت: | سیستم BMS هوشمند داخلی |
شارژر قابل حمل پاور بانک مسافرتی هدایای تبلیغاتی جدید
| Product Name: | SUNPOK 2000W Portable Power |
|---|---|
| Rated power: | 2000W |
| Rated voltage: | 31-32V |
صفحه نمایش LCD اینورتر باتری لیتیومی هیبریدی خاموش شبکه 5 کیلوواتی اینورتر 48 ولت Spf
| نام محصول: | اینورتر شبکه خاموش 230 ولت 5 کیلووات 48 ولت |
|---|---|
| قدرت نامی: | 5 کیلو وات |
| شکل موج خروجی: | موج سینوسی پرو |
منبع تغذیه قابل حمل 600 وات در فضای باز خروجی AC 110/220 ولت باتری قابل شارژ کمپینگ
| Model Number: | JHS-600 |
|---|---|
| Battery Type: | Li-ion battery |
| Input Interface: | usb, DC, AC, TYPE-C |
باتری 600 واتی Lifepo4 کمپینگ چند منظوره ساده
| Model Number: | JHS-600 |
|---|---|
| Battery Type: | Li-ion battery |
| Input Interface: | usb, DC, AC, TYPE-C |
عملکرد باتری یون سدیم با ظرفیت بالا BMS -20°C تا 60°C
| طول عمر: | 20 سال |
|---|---|
| نرخ خود تخلیه: | 2 درصد در ماه |
| دوام: | بالا |

