همه محصولات
-
اندریس آنتونیوعرضه کننده محصولي که به شدت توصيه ميشه خيلي پاسخگوست -
دیویدمحصولي کامل و خدمات با کيفيت بالا، از تيم SUNPOK تشکر مي کنم. -
ماریو هاررسیستم هیبریدی شگفت انگیز. کار می کند به خوبی. متشکرم باران، حمایت شما بیش از 100٪ است. من فقط از Sunpok خرید دیگر. 5 ستاره رتبه بندی PLUS! -
استنلی اوکاوهاسونپاک بهترين بازاريابي هست که تا حالا ديدم خيلي مودب و هميشه آماده کمک کردن -
داین توماسخیلی مفید و حمایتی. اولین انتخاب من برای هر محصول مرتبط -
جیمز لامپرایتخدمات برتر، کمپانی برتر!
کلید واژه ها [ all in one solar power system ] همخوانی داشتن 1311 محصولات.
نمایشگر LCD خالص موج سینوسی خاموش گرید اینورتر 48v 6kva 6000es با سوئیچ انتقال
| نام محصول: | اینورتر شبکه خاموش 230 ولت 5 کیلووات 48 ولت |
|---|---|
| قدرت نامی: | 5 کیلو وات |
| شکل موج خروجی: | موج سینوسی پرو |
10Kwh 48V 200Ah 51.2V Lifepo4 باتری 100Ah 48V باتری لیتیوم لیتیوم یون 48V 200Ah باتری سیستم ذخیره انرژی خانگی
| ظرفیت: | 200Ah |
|---|---|
| طول عمر (25 درجه سانتیگراد): | 20 سال |
| دمای ذخیره سازی: | رطوبت نسبی 0°C تا 45°C |
DIY 500Ah 51.2V باتری لیتیوم یونی با ظرفیت بالا Lifepo4
| تایپ کنید: | لیتیوم یون |
|---|---|
| کاربرد: | ذخیره انرژی خورشیدی |
| چرخه عمر: | بیش از 6000 بار |
در یک طراحی صنعتی 10kWh 20kWh ESS با سیستم ذخیره سازی اینورتر 8KW
| ظرفیت توان: | 20 کیلو وات |
|---|---|
| نوع محصول: | ESS |
| نوع شبکه: | سیستم خانه خورشیدی خارج از شبکه |
باتری های لیتیوم یون 5kw 10kw 40kw Bms چرخه عمیق 48v 100ah 200ah 300ah باتری لیتیوم یون
| نوع باتری: | باتری لیتیوم یونی |
|---|---|
| درخواست: | سیستم های انرژی خورشیدی الکتریکی |
| ولتاژ اسمی: | 48 ولت / 52 ولت |
محور انرژی مایکرو شبکه 25.6 ولت 300 هاه LiFePO4 بانک مقیاس پذیر تا 61.44 کیلو وات ساعت 8 واحد
| نوع باتری: | یون لیتیوم |
|---|---|
| نوع سیستم: | روی زمین ایستاده |
| شماره مدل: | 25.6v300ah |
بسته باتری لیتیومی 50 کیلووات ساعت 10 کیلووات ساعت سیستم های ذخیره انرژی لیتیوم یونی Lifepo4
| کاربرد: | لوازم خانگی، قایق، چرخ دستی های گلف، سیستم های برق، سیستم های ذخیره انرژی خورشیدی |
|---|---|
| تایپ کنید: | باتری LiFePO4 |
| ضمانتنامه: | 5 سال |
چرخه عمر طولانی 48v 200ah Lifepo4 بسته باتری 5kwh 10kwh 20kwh باتری لیتیوم ولتاژ پایین برای ذخیره انرژی خانگی
| ظرفیت: | 200Ah |
|---|---|
| طول عمر (25 درجه سانتیگراد): | 20 سال |
| دمای ذخیره سازی: | رطوبت نسبی 0°C تا 45°C |
باتری لیتیوم فسفات آهن Sunpok 51.2V 200Ah دیواری 10.24 کیلووات ساعت
| ظرفیت: | 200Ah |
|---|---|
| طول عمر (25 درجه سانتیگراد): | 20 سال |
| دمای ذخیره سازی: | رطوبت نسبی 0°C تا 45°C |
سیستم های باتری لیتیومی ذخیره انرژی 300Ah 400Ah 500Ah 48 ولت
| تایپ کنید: | LiFePo4 |
|---|---|
| کاربرد: | ذخیره انرژی خورشیدی/ سیستم هیبریدی خورشیدی باد |
| ضمانتنامه: | 5 سال / 10 سال |

